Ing. Radoslav Popovič RADES
Autorizovaný predaj a servis Mitsubishi Motors


PRIVÍTAJTE JAR
SO SERVISNOU PREHLIADKOU MITSUBISHI

Vážení zákazníci,

užívajte si bezstarostné cestovanie naplno a za akéhokoľvek počasia. Nechajte si skontrolovať Vaše vozidlo u profesionálov, kde je zaistená tá najkvalitnejšia starostlivosť. Objednajte sa preto na prezutie a jarnú prehliadku do autorizovaného servisu Mitsubishi a využite našu zvýhodnenú ponuku!

Jarná servisná ponuka

ČO SME PRE VÁS PRIPRAVILI?

 • 20% zľava na vybrané originálne náhradné diely
 • výhodné ceny motorových olejov Mitsubishi - už od 8 EUR/l
 • prezutie na letné pneumatiky
 • zvýhodnená ponuka letných pneumatík
 • kontrola stavu vozidla
 • zvýhodnená ponuka sezónneho príslušenstva
 • 20% zľava na prémiový kabinový filter Mitsubishi (pri dezinfekcii klimatizácie)

VYŠKOLENÝ TÍM

Aby bola zabezpečená najkvalitnejšia údržba Vášho vozidla, naši špecialisti sa pravidelne zúčastňujú technických školení týkajúcich sa najnovších servisných postupov a technológií. Všetci díleri pravidelne investujú do špeciálnych prípravkov a vybavenia, vďaka čomu Vám poskytujú ešte lepšie služby.

STARAJTE SA O SVOJE MITSUBISHI

Predpísaná pravidelná údržba Vášho vozidla s použitím originálnych dielov Mitsubishi, vykonaná školenými mechanikmi v autorizovanom servise Mitsubishi, je predpokladom pre množstvo ďalších bezstarostných kilometrov.

Ak navštívite autorizovaný servis Mitsubishi a necháte si na svojom vozidle vykonať údržbu, vybrané náhradné diely môžete získať so zľavou 20%.

Táto časovo obmedzená ponuka sa vzťahuje na:

 • vzduchové filtre
 • brzdové doštičky
 • brzdové kotúče
 • stierače

 

Zľava 20% na vybrané náhradné diely

 

PRÉMIOVÝ KABÍNOVÝ FILTER S AKTÍVNYM UHLÍM A BIOFUNKČNOU VRSTVOU

Zľava 20% na pyľový filter

Vo vozidle priemerne trávime 40 minút denne, čo predstavuje 10 celých dní ročne. A keď sedíme uprostred dopravnej zápchy, dýchame päťkrát špinavší vzduch, ako keby sme boli vonku. V Mitsubishi neberieme zdravie zákazníkov na ľahkú váhu. Preto zákazníkom odporúčame každoročnú výmenu kabínového filtra as ohľadom na čo najlepšiu ochranu im ponúkame prémiový kabínový filter.

Nový prémiový kabínový filter má vysokú účinnosť vďaka prítomnosti aktívneho uhlia a biofunkčnej vrstvy. Vysoko účinnou filtráciou jemných prachových častíc sa odseparujú jemné častice vrátane peľov, alergénov, baktérií, plesní, hubových chorôb a vírusov.

Pachy a toxické plyny sú pohlcované aktívnym uhlím za použitia kokosových vlákien. Použitý systém biologickej filtrácie účinne eliminuje mikroorganizmy:

 • Antimikrobiálny povlak filtra zamedzujúci rastu baktérií a plesní
 • Garancia zachytenia alergénov až 99 %
 • Pohlcovanie pachov a škodlivých plynov
 • Odfiltrovanie vírusových aerosólov

Pri dezinfekcii klimatizácie v autorizovanom servise získate
prémiový kabínový filter Mitsubishi s 20% zľavou!

 

ORIGINÁLNE OLEJE MITSUBISHI

 

Úplne nová špecifikácia značkových motorových olejov Mitsubishi bola vyvinutá pre optimálny výkon benzínových a naftových motorov. Tá správna voľba starostlivosti o Vaše vozidlo už od 8 EUR / liter pre staršie motory a do 20,20 EUR / liter pre najmodernejšie motory. Pre viac informácií kontaktujte svoj autorizovaný servis Mitsubishi.

CENOVÉ ZVÝHODNENIE - MITSUBISHI BUDGET PROGRAM

Ak dávate pri Vašom staršom vozidle prednosť cenovo výhodnejšej starostlivosti, pripravili sme pre Vás nový rad náhradných dielov na údržbu, schválených spoločnosťou Mitsubishi Motors, MITSUBISHI BUDGET PROGRAM. Ponuka zahŕňa olejové, vzduchové, peľové aj palivové filtre, brzdové doštičky a brzdové kotúče. Spolu s využitím ponuky cenovo výhodného motorového oleja Mitsubishi je tak starostlivosť o Vaše vozidlo ešte výhodnejšia. Informujte sa o ponuke aj pre Vaše vozidlo u autorizovaného dílera alebo si stiahnite kompletnú ponuku kliknutím na obrázok modelu vozidla.

MITSUBISHI BUDGET PROGRAM

Letné pneumatiky Bridgestone

Len najnižšia cena pneumatík na internete nemusí byť zároveň aj najvýhodnejšia! Váš servis MITSUBISHI ponúka pneumatiky za priaznivé ceny vrátane komplexných služieb a odberu ojazdených pneumatík ZADARMO! Zároveň skontroluje Vaše vozidlo tak, aby nedochádzalo k zbytočnému nerovnomernému či nadbytočnému opotrebovaniu nových pneumatík. V prípade záujmu o iný než uvedený rozmer či dezén pneumatík sa prosím s dôverou obráťte na Váš autorizovaný servis Mitsubishi pre konkrétnu ponuku.

Využite preto ponuku nášho parntera Bridgestone, ktorého pestrý sortiment pneumatík pre osobné automobily a vozidlá 4x4 uspokojí nároky každého vozidla a jazdného štýlu. Nezáleží na tom, či jazdíte v lete alebo v zime a či dávate prednosť dlhším pokojným cestám alebo športovej jazde - s pneumatikami Bridgestone Vám cesty budú hovoriť pán.

Pre konkrétnu ponuku kontaktujte Váš servis Mitsubishi.

LETNÉ PNEUMATIKY NOKIAN TYRES

BEZSTAROSTNÁ JAZDA V DAŽDIVÝCH DŇOCH

Nokian Tyres Wetproof 1 je perfektná pneumatika do všetkých letných podmienok, ktorá ponúka najvyššiu bezpečnosť najmä v daždivých dňoch a na vlhkej vozovke. Najdôležitejšími vlastnosťami tejto prémiovej pneumatiky sú jej vynikajúce brzdné výkony za mokra a vysoká odolnosť voči akvaplaningu. Pneumatika Nokian Tyres Wetproof 1 ponúka skvelú vyváženosť medzi maximálnym komfortom a extrémnou bezpečnosťou, ale zároveň sa vyznačuje nízkym valivým odporom a zvýšeným kilometrovým výkonom.

DYNAMICKÁ JAZDA BEZ STAROSTÍ

Pneumatika Nokian Tyres Powerproof 1 zaisťuje bezstarostnú jazdu aj pri rýchlych zmenách jazdných pruhov a náhlych vyhýbacích manévroch. Táto vysokovýkonná pneumatika sa vyznačuje vysokou kvalitou a ľahkým riadením. Extrémne stabilné a presné riadenie poskytujú vodičom vozidiel s vyšším výkonom dôležitý pocit presných reakcií a kontroly nad vozidlom. Športová a dizajnová pneumatika Powerproof 1 taktiež efektívne zabraňuje vzniku akvaplaningu.

Informujte sa aj na Program rozšírenej garancie - bezplatná výmena náhodne poškodenej pneumatiky.

Nokian Tyres Aramid

Nokian Tyres

Mitsubishi PRÍSLUŠENSTVO

Pripravili sme pre Vás širokú ponuku schváleného príslušenstva, okrem iného aj strešné boxy a parkovacie senzory so zobrazením na obrazovke.

Nosiče na bicykle

K teplému jarnému a letnému počasiu neodmysliteľne patria výlety za športom aj do prírody. Pripravili sme pre Vás širokú ponuku schváleného príslušenstva, okrem iného praktických nosičov na bicykle.

 

 • Skladací nosič na bicykle na ťažné zariadenie
 • Revolučný a jednoduchý systém nasadenia nosiča na ťažné zariadenie
 • Precízna povrchová úprava a atraktívny dizajn
 • Pre 2 alebo 3 bicykle, alebo elektrobicykle

 

Strešné boxy Northline

Chystáte sa v lete na rodinnú dovolenku a potrebujete prepraviť väčšie množstvo batožiny alebo plánujete prevážať rozmernejšie predmety? Potom určite uvítate kvalitné strešné boxy Northline, ktoré ľahko pripevníte k strešným nosičom.

 

Strešné boxy Northline
 • Atraktívny a čistý aerodynamický dizajn
 • Vyrobené z kvalitného ABS plastu hrúbky 5 mm
 • Obojstranné otváranie s centrálnym zamykaním
 • Možnosť uchytenia do T-drážky alebo rýchloupínacím systémom
 • Vybavené praktickým závesným systémom
 • Navrhnuté na Slovensku a vyrobené v Čechách

 

BEZDRÔTOVÝ adaptér Apple CarPlay a Android Auto

Senzory

Univerzálny bezdrôtový adaptér Apple CarPlay a Android Auto

 • Jednoduchá inštalácia pripojením do USB zásuvky
 • Automatické pripojenie po zapnutí zapaľovania
 • Prepínanie denný a nočný režim

Už za 139 EUR

 

PARKOVACIE senzory

Senzory

Univerzálne parkovacie senzory so zobrazením na displeji. Pre viac informácií kontaktujte Vášho predajcu Mitsubishi.

 • Popri zvukovej indikácii prekážky zobrazuje jej vzdialenosť a pozíciu
 • V prípade hroziacej zrážky zobrazí varovanie STOP
 • Vhodné pre kombináciu s parkovacími kamerami so zobrazením na audiosystémoch Mitsubishi s dotykovou obrazovkou, navigačnými systémami Mitsubishi aj Pioneer.

Už za 186 EUR

 

Multifunkčný vešiak

Ramienko

Samostatne odnímateľný vešiak s háčikom

 • Inštalácia na držiak opierky hlavy
 • Univerzálne pre všetky modely Mitsubishi
 • S logom a nápisom Mitsubishi Motors

Už za 39 EUR

PREČO VYUŽÍVAŤ AUTORIZOVANÝ SERVIS MITSUBISHI

Aby Vaše vozidlo dlho dobre fungovalo, spoliehame sa výhradne na originálne diely Mitsubishi a najmodernejšie diagnostické a technické vybavenie servisu. V Mitsubishi sa staráme nielen o Vaše vozidlo, ale staráme sa aj o Vás – nášho zákazníka. Využívať popredajné služby u autorizovaného dílera Mitsubishi znamená, že získate profesionálny servis za konkurencieschopnú cenu podľa Vášho očakávania. Pre Vás to predstavuje radosť z jazdy a pre Vaše vozidlo spoľahlivosť, bezpečnosť a priaznivú zostatkovú hodnotu ojazdeného vozidla.

MITSUBISHI ONLINE SERVIS

Najjednoduchšia cesta do Vášho servisu Mitsubishi. Zadajte informácie o Vás a Vašom vozidle, zvoľte si servis Mitsubishi a zadajte Vašu požiadavku. V najbližšej dobe budete kontaktovaní servisom pre potvrdenie vhodného termínu.

24 hodín denne u Vás doma alebo v kancelárii

Mitsubishi On-Line Servis

PROGRAM ZAPOŽIČIAVANIA NÁHRADNÝCH VOZIDIEL

 • Náhradné vozidlo si môžete prevziať v ktoromkoľvek autorizovanom servise Mitsubishi Motors
 • vozidlá sú v 100% technickom stave a čistote
 • každé vozidlo má platnú diaľničnú známku, povinnú výbavu a uzavreté zákonné a havarijné poistenie
 • ceny požičovného sú stanovené veľmi priaznivo


Zapožičiavanie náhradných vozidiel

 

ASISTENČNÁ SLUŽBA MAP

Asistenčná služba MAP je k dispozícii všetkým majiteľom nových vozidiel značky Mitsubishi, a to po dobu 3 rokov od začiatku platnosti záruky. Po skončení základnej doby platnosti asistenčnej služby MAP stačí navštíviť autorizovaný servis, absolvovať pravidelnú servisnú prehliadku Vášho vozidla, a tým získať asistenčnú službu MAP na ďalší 1 rok celkom zadarmo!!!

Asistenčná služba MAP

VERNOSTNÝ PROGRAM PRE MAJITEĽOV STARŠÍCH VOZIDIEL

 • BONUS 5+ -> zľava 10% na náhradné diely pre vozidlá staršie ako 5 rokov
 • BONUS 7+ -> zľava 15% na náhradné diely pre vozidlá staršie ako 7 rokov
 • BONUS 10+ -> zľava 20% na náhradné diely pre vozidlá staršie ako 10 rokov

 

Vernostný program Bonus+

 

MITSUBISHI ONLINE SERVIS

:*
:*
:
:*
:*
:*
:*
:*
:*
:*
:*
:**
:**

:*
:
:*

:
:*
Ing. Radoslav Popovič RADES, Okružná 5, 071 01 Michalovce
:*

Návštevník webu odoslaním formulára potvrdzuje, že bol oboznámený s Informačným oznámením o spracovaní osobných údajov.

* povinná položka
** aspoň jedna z položiek je povinná

Pozn.: Táto ponuka je platná od 2. apríla do 30. júna 2024, alebo do vyčerpania zásob. Ceny sú uvedené vrátane zliav a DPH, bez montáže. Podrobné informácie o ponuke a nákladoch montáže uvedených produktov poskytne Váš autorizovaný servis Mitsubishi. Zmeny a tlačové chyby vyhradené.