Ing. Radoslav Popovič RADES
Autorizovaný predaj a servis Mitsubishi Motors


Nový Mitsubishi Eclipse Cross

Záruka 5 rokov


  

Smelé krivky. Vytiahnuté lemy blatníkov. Výrazne tvarovaný klinovitý profil, ako atlét pripravený vyraziť zo štartovacích blokov. Prichádza nové SUV kupé ECLIPSE CROSS, ktoré púta pozornosť všetkých okoloidúcich a podnecuje ich k obdivu jeho ostro skloneného zadného okna.

 

 

ECLIPSE CROSS je vyjadrením novej podoby mimoriadne expresívnej vizuálnej identity „Dynamic Shield" s posunutím hmlových a smerových svetiel o niečo nižšie do výrazných puzdier v prednej časti vozidla, zatiaľ čo LED svetlomety a svetlá pre denné svietenie sa nachádzajú o niečo vyššie - športový charakter vozidla pritom akcentujú jemné detaily, ako je raster v hornej časti masky chladiča.


Počnúc modelom Eclipse Cross je výber materiálov, textúr, farebných odtieňov a výplní lepšie zladený s poňatím tradičného japonského remeselného spracovania, prislúchajúceho storočnej tradícii kvalitnej značky z Japonska. Pri pohľade zvonku to najlepšie dokazuje úplne nový vysoko sýty červený lak, ktorého proces lakovania "Takumi" bol vyvinutý špeciálne pre model Eclipse Cross - polopriehľadný červený lak s vysokým obsahom sľudových šupín.

 

Mitsubishi Eclipse Cross je mimoriadne bezpečné vozidlo, čo dokazuje maximálne 5 hviezdičkové hodnotenie v bezpečnostných testoch EuroNCAP v kategórii „kompaktné terénne vozidlá", kde dosiahol 97% za ochranu dospelých pasažierov a 80% za ochranu chodcov.

EuroNCAP